DarkHorse Rockfish

F2SDSDJJGZ
 • 490.00
  600.00
 • מחיר חבר מועדון:
  0
 • אפשרויות:
  דגם
אזל המלאי
פריט זה ניתן על ידי קרדיטים.
לחצו על "הוספה לעגלה" להמשך
אזל המלאי עבור /

 • מדיניות החזרת מוצרים
  החזרת מוצרים תתבצע תוך 14 יום מיום הרכישה ותתאפשר רק כאשר לא נעשה שימוש במוצר והוא שלם, תקין ונשמר באריזתו המקורית וזאת בהתאם לחוק. עלות המשלוח של החזרת המוצר תהיה על חשבון הלקוח. כמו כן, דמי המשלוח לא יוחזרו. החזר כספי יינתן בהתאם לתקנות ורק ללקוחות שרכשו את המוצר ושילמו עבורו בכרטיס אשראי שנמצא ברשותם, וקיימת ברשותם קבלת האשראי המקורית כפי שנשלחה אליהם עם הרכישה. הלקוח יזוכה בכרטיס האשראי שבו הוא שילם בלבד ולא בשום כרטיס אחר. כמו כן ניתן יהיה להחליף את המוצר במוצר אחר באותו שווי כספי.
ROCKFISH DARK HORSE
 
עם קצה רגיש ואנרגטי ומרכז מקל האוצר בתוכו כח רב, סדרת מקלות קלי משקל ואלגנטיים אלה, יעבירו לדייג מידע רב על המתרחש בקצה החוט אולם לאחר הנעילה המקל משנה את אפיו והופך מרקדנית חיננית ללוחם סומו קשוח - ומשיב מלחמה לכל דג המנסה לחזור לסלע, לרוץ בטירוף לצדדים, לברוח אל בין השיחים והענפים שבזרם או להימלט לעומק.
דייגים מיומנים ומשופשפים ימצאו במקל קליל זה חבר ושותף לדיג שידע לבטא את יכולותיהם הטכניות, אך דייגים מתחילים ימצאו בו שותף סלחן שיסייע להם בתהליכי הלמידה ויחמיא להם על כל התקדמות.
 
למרות מראם הנקי והתמים לכאורה, סדרת מקלות אלה אינם מיועדים לתפיסת דגים קטנים בלבד, אלא יודעים לתת פייט גם לדגים גדולים וכועסים.
עם בלנק טהור ולא משוייף, חף מכל שכבות צבע מיותרות שמוסיפות משקל לא הכרחי, ועם ידית ארוכה שבתחתיתה מאחז בצורת ביצה לאחיזה נוחה ואורך המאפשר הטלה רחוקה ונקיה גם נגד הרוח, ועם מבנה ארגונומי ונוח לעבודה של שעות בכנרת על סלע או במים עד המתניים, על ריף בים או מקיאק, פלא שהמקצוענים ממליצים על מקל זה בכל פה?
וכשהוא מגיע מתומחר בצורה הגונה ונוחה, איך אפשר שלא לקחת אחד?
 
 
 
המקל מגיע בשני דגמים:
 
 
S-832L-T / Tubular Tip (GRIP 208mm)
דגם זה תוכנן עם המחשבה על דיג סלעים אינטנסיבי וקשוח. הוא מיועד לזרזור עם דמויים וסיליקונים, וייבים, בומבט וכו'.
 
עם אורך של 2.51 וקצה מהיר, המקל מסוגל להטיל גם דמויים קטנים למרחק. הקצה הטובולארי (חלול) מספק לדייג שפע של מידע על המתרחש מתחת לפני המים ועם הצבע הכתום הבוהק על קשירות הטבעות הדייג יודע באיבחת עין מה מצב המקל ללא הסחת דעת מיותרת מהפייט בדג.
 
אורך המקל 2.51 ס"מ
חלקים – 2,
אורך כל חלק 129 ס"מ
אורך הידית 218 מ"מ
משקלי הטלה – 2-10 גר
משקל עצמי 101 גרם
אקשן - פאסט
טבעות: FUJI     הטבעת הגדולה  KLAG GUIDE  
מס. טבעות – 9
מחזיק רולר Separable Ultra-light VSS Reel Seat 
מאפיינים מיוחדים – צבע כתום בוהק על קשירות הטבעות לניראות משופרת
אחוז קרבון בבלנק – 99%
 
 
 
S-802L-UL-ST / Solid Tip (GRIP 218mm)
עם קצה גמיש המאגד בתוכו אולטרא לייט אקשן המוסתר בתוך אקשן לייט, מקל זה הוא חוויה המשלבת את הקצה הגמיש הממתין לתקיפה הרכה והארוכה המלווה את משיכת הדג שעדיין לא הבין שהוא כבר נעול... עד ההוקסט מהדייג, עם המותניים והחלק התחתון החזקים המספקים לדייג שפע בטחון וכח לעצור את הדג המנסה לחזור למעמקים, לברוח אל בין הענפים בירדן, או להעלם בתוך הזרם והעשביה.
המקל מצויין להפעלה של דמויים קטנים, ספינרים וג'יג הדים, כמו גם סיליקונים למינהם.
 
אורך המקל 2.44 ס"מ
חלקים – 2,
אורך כל חלק 125 ס"מ
אורך הידית – 208 מ"מ
משקלי הטלה – 1-5 גר
משקל עצמי 100 גרם
אקשן - פאסט
טבעות: FUJI  הטבעת הגדולה KLAG GUIDE 
מס. טבעות – 9
מחזיק רולר Separable Ultra-light VSS Reel Seat 
מאפיינים מיוחדים – צבע כתום בוהק על קשירות הטבעות לניראות משופרת
אחוז קרבון בבלנק – 99%
 
x

#{title}

#{text}

#{price}